5 ZNAMENÍ, KTERÉ BYSTE ROZHODNĚ NEMĚLI PŘEHLÉDNOUT

ZNAMENÍ..jsou všude. Někdy si jich ani nevšimneme, ale ti z Vás, kteří s nimi máte zkušenosti, víte, že není radno je přehlížet.

Znamení jsou pro mě něco jako dopravní značky na silnici. Tam, kde na mě křičí stopka, tam jednoduše stojím!

Nebývalo tomu tak vždy… Kdy se to změnilo? Když mě přehlédnutí znamení a neuposlechnutí vnitřního hlasu stálo 200 000 KORUN!!!

Pokud chcete znát celý příběh, čtěte dál..

Pro naši firmu jsme hledali nové prostory v centru města. Nájmy, jak je u nás zvykem byly šílené a tak jsme byli dostatečně vytrvalí. A víte, jak se stávají zázraky? Když něco vážně chcete a rozhodli jste se proto, jednoduše to přijde. Chce to jenom trpělivost. Vlastnost, která se v dnešním světě téměř vytratila…, o to větší má cenu a hodnotu.

Prostor v centru s velkou výlohou a dostupnou cenou se objevil, jakoby čekal na nás:)

Byli jsme z něj tak unešení!! Vzpomínám si na to jako dnes. V hlavě se mi promítaly všechny ty úžasné nápady na nový interiér, světla, recepce pro zákazníky. .a kam dáme kávovar?

Jako pravý profíci jsme si nechali čas na rozmyšlenou (i když já jsem měla v představách  už vymalováno a nestěhovaný nábytek:)Když jsme odcházeli, zarazil nás před hlavními dveřmi mrtvý pták.

Majitel nás ujistil, že to nechá uklidit.

Do týdne jsme firmu stěhovali do nových prostor. Pták před dveřmi stále ležel. A bylo to tady. VELKÁ ČERVENÁ STOPKA, kterou jsem nechtěla vidět.

Asi tušíte, jak to dopadlo. Do půl roku jsme prodejnu uzavřeli. Nevedlo se nám a prodejnu navštívilo rekordně málo zákazníků.

A JAKÉ JSOU ZNAMENÍ, KTERÁ BYSTE NEMĚLI PŘEHLEDNOUT?

 

  1. MRTVÁ ZVÍŘATA A ROSTLINY V OKOLÍ DOMU

Plánujete koupit nemovitost nebo hledáte nový podnájem. Pečlivě se podívejte v okolí domu. Najdete zde nějaké z těchto znamení, raději se poohlídněte jinde.

  1. SOUSEDÉ

Jestliže narazíte v okolí Vaší nové nemovitosti na zvláštní podivíny, buďte na pozoru! Než se někam nastěhujete nebo investujete nemalé peníze do bydlení, zajděte za místními a zeptejte se, jak to v okolí chodí. Okolí nás formuje stejně jako náš blízký prostor.

  1. DAVID A GOLIÁŠ

Dům, který stojí v těsné blízkosti několikanásobně vyšší nebo větší domů se bude cítit jako malý a slabý David. V tomto příběhu však nebude vítězný. Proto ani Vy, nevolte k bydlení tento typ nemovitosti.

  1. DVEŘE

Ať jdete kamkoli, všímejte si vstupních dveří. Prozradí mnoho. Znamení, které můžete najít i u Vás doma. Jakékoli potíže se dveřmi představují špatné Feng shuej. Možná budete zaseklé dveře a často zalomené klíče v zámku pokládat za náhodu. Feng shuej to vidí jinak.

  1. STROMY

Projděte se zahradou a všímejte si, jak se daří stromům. Bývají odrazem zdraví domu a jeho obyvatel. Stromy, rozdvojující se do Y v přední části domu poukazují na konflikt mezi muži v domácnosti.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie