9 TIPŮ JAK ZÍSKAT PENÍZE A HOJNOST

Buďme upřímní, většina lidí, kteří chtějí vyzkoušet techniky Feng shui, zajímá nejvíce, ty techniky, které PŘINÁŠEJÍ zvýšení peněz a hojnosti do našich životů.

Nebudeme chodit kolem horké kaše a pojdmě si říct, které to jsou!

Není to žádné špatná věc, právě naopak. Peníze jsou to, co nám umožňuje nejenom zpříjemnění našeho životního komfortu, ale hlavně nám umožňují zažít v životě víc zážitků. Je to jeden z nejsilnějším zdrojů energie, která námi proudí.

Přát si hojnější život je naprosto přirozené.

Většina lidí žádá Vesmír nebo Boha o více peněz a nikdy jim to nefunguje. Takže dříve, než použijete některý z těchto triků Feng Shui, je důležité, abyste jste skutečně měli touhu po hojnosti bez pocitu viny, že jste bohatí nebo že máte dostatek pro sebe a svou rodinu. Teprve poté, co máte jasnou představu o svých záměrech, se kouzlo může skutečně stát.

Jak pracovat se svou osobní energií a správně formulovat svá přání a záměry se dozvíte v EFEKTIVNÍM PRŮVODCI OSOBNÍ ENERGETICKOU ZÁŘÍ.

Jdeme na to? Tady jsou Feng Shui triky na peníze, bohatství a hojnost:

9 TIPŮ JAK ZÍSKAT PENÍZE A HOJNOST.

 

1. Zbavte se nepořádku

 

Ohraná a stále stejná písnička…? Je to první věc na seznamu úkolů, pokud se rozhodnete STÁT SE BOHATÝM. Peníze jsou mocná energie a rozhodně se nechystá někam, kde se jim ani trochu nelíbí. Takže vyhoďte už konečně všechny věci, které nepoužíváte, nebo se Vám nelíbí, jsou rozbité, nefunkční. Uvolníte tím cestu nové energii, a to nejen energii peněz.

2.Opravte kapající baterie

Voda je symbolem peněžní energie. A to znamená především to, že musíte být opatrní, jak ve Vaší domácnosti hospodaříte z vodou. Baterie, které Vám kapou, jasně poukazují, že na vašich bankovních účtech dochází ke stejným událostem: pomalému úniku. Takže se vždy ujistěte, že jsou Vaše vodovodní baterie ve špičkovém stavu

3. Vyčistěte vstupní dveře

Vstupními dveřmi přichází do Vašeho prostoru Energie Chi. Takže nejen že by se vaše dveře měly být snadno otevíratelné, nevrzající, ale měly by být také vizuálně přitažlivé. Přemýšlíte, kdy jste jim věnovali péči naposled? Nechte si na tom záležet a použijte do vody esenciální olej. Pár kapek Vaše dveře budou lákat na hony daleko.

4. Rozsviťte si!

Energie peněz miluje světlo! Nefunkční, zaprášené žárovky a svítidla se jí, asi moc líbit nebudou. Udržujte své finanční možnosti zářivé tím, že budete mít vždy navíc rezervní žárovku a vyměníte ji, jakmile zjistíte, že je prasklá.

5. Přidejte hojné rostliny

Vzhledem k tomu, že rostliny jsou živé věci, automaticky přitahují energii Chi a vytvářejí atmosféru hojnosti. Zatímco každá rostlina s kulatými listy je skvělou volbou, rostliny jedovaté a ostrými listy nebudou to pravé ořechové. Například takový Tchýnin jazyk v ložnici? No, děkuju pěkně! A když už jsme to nakousli, mrtvé a suché rostliny vytvářejí obrovské bloky Chi, takže se ujistěte, že se jich zbavíte, co nejrychleji.

6. Zavírat, zavírat, zavírat!!!

Víte, kudy Vám odtéká nejvíce peněžní energie? Z nějakého důvodu je pro peněžní energii atraktivní i splachovací záchod. Nicméně, je zde snadné řešení: stačí sklopit toaletní sedátko dolů ještě před spláchnutím. Než půjdete spát, ujistěte se, že dveře do koupeny a WC jsou zavřené.

 

7. Umyjte si oči.

Ano, mnozí z Vás už ví, že okna jsou oči domova a špinavá okna mohou symbolicky zakrýt vaši vizi. Potřebujete nový pohled na situaci ve svém životě? Pak vyčistěte okna! To také pomáhá přitahovat nové příležitosti!

8. Zrcadla

Zrcadla nabízejí nejen pohled na sebe, ale i na váš finanční obraz. Zrcadla patří k elementu VODY, takže jsou vhodná pro přitahování bohatství a prosperity. Výjimkou je ložnice!

Zde se zrcadlům vyhněte obloukem, stejně jako černé a modré barvě.

9. Sporák

Čistý, ale dobře používaný sporák je dalším starým symbolem Vaší finanční stability a prosperity. Udržujte ho čistý a v dobré kondici – tedy ve výborném technickém stavu. Můj osobní příběh ze sporákem, a jeho dopad na rodinné finance si přečtěte v EBOOKU : JAK DOSTAT, TO CO OPRAVDU CHCETE.

Zdravé finance, znamenají i zdravé jídlo, zkuste udělat několik zdravých jídel týdně.Používejte různé hořáky pokaždé, když vaříte, abyste pomohli rozpohybovat Chi.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie