Můj příběh

Jmenuji se Lenka Švachová a interiérovému designu se věnuji již od roku 2009. 
Prostor, kterým se obklopujeme, ovlivňuje náš život, více než si myslíme. Věřím, že kvalita bydlení značně udává tón našemu životu.
Pojďte tedy bydlet a žít krásněji ! Ráda Vám s tímto přáním pomohu.
Preferuji jednoduchý a funkční styl, který jde ruku v ruce s Vaším životní stylem. Nechci, aby jste se doma cítili jako v neosobním showroomu, ale snažím se do interiéru včlenit Váš osobní charakter a příběh.
Ať už navrhuji jakýkoli interiér, musím se s návrhem ztotožnit tak, abych toužila ve Vašem novém interiéru sama bydlet :-). Proto nikdy nepředkládám návrh, se kterým nejsem schopna se osobně sžít.
 

Moje kvalifikace

London Interior Design Institute, mi dal znalosti především v oblasti světového interiérového designu. Moji kvalifikaci dále rozšiřuje oficiální certifikace - interiérový designér z Akademie bydlení IDK . Další studijní kroky směřovaly k tradiční škole Fengshui, která pomohla dát mojí práci opravdový smysl a pomáhá mi číst v interiéru a dívat se na něj jinýma očima.
V oblasti interiérového designu se neustále vzdělávám, sbírám nové a nové poznatky. Kombinaci toho nejlepšího a funkčního předávám do návrhů interiéru svým klientům.